Klientům

 

 

 

 

 

K našim klientům

 

 

 

Našim potencionálním klientům, zde v kostce osvětlujeme některé témata, které opakovaně vysvětlujeme, jsou dle nás palčivá a zaslouží si větší pozornost.

Pár řádku, jejichž přečtení nijak nezdrží, ulehčí činnost jak nám, tak stavební připravenost a správné rozhodnutí klienta

 

Často kladené otázky:

 

 

 

 

Budete pracovat i přes víkend?

 

O víkendu samozřejmě možné pracovat je, otázkou je za jakou cenu, za jakých podmínek a je-li to nezbytně nutné.

Nejlépe je, položí-li se každý otázku sobě a odpoví si sám.

Pomineme-li nutnost odpočinku organismu, který je při fyzicky náročné profesi potřebný,    pro nás stejně jako pro každého, je důležitá rodina, tedy čas věnovaný rodině, domácnosti, sportu, koníčkům, duševní relaxaci, přípravě na následující pracovní týden, servis nářadí, administrativě a pod.

Pokud se tedy nejedná o havarijní záležitost, (výkop prasklého vodovodního potrubí, větrem stržená střecha a pod., ponecháváme tyto dny výše uvedeným aktivitám, což přejeme i našim zákazníkům.

 

 

 

Od kdy do kdy pracujete?

 

Pracujeme běžně od 8.00 maximálně do 16.00 hod., v letních měsících dle potřeby začínáme dřív, zvlášť u fasádních pracích, kdy není vhodné přímý sluneční svit na pracovní plochu, se začátek pracovní doby posouvá do brzkých ranních hodin. Ve většině případů podřizujeme pracovní dobu počasí, činnosti a materiálům se kterými momentálně pracujeme, zvlášť jedná-li se o exteriér. Totéž platí u interiéru kde není zajištěné vytápění, nízké, nebo naopak vysoké teploty často nedovolují plynně pokračovat.

Dalším faktorem určujícím pracovní dobu, jsou panelové a bytové domy, u nichž svým způsobem určují a časově omezují hlučnost další spolubydlící na které je potřeba brát ohled, zvlášť na malé děti, seniory, nemocní, pracujících v nočních směnách a pod.

 

 

 

Budete dělat velký nepořádek, bude se hodně prášit?

 

Na tuto otázku píšeme velké ANO!

Byli by jsme rádi vyhověli Vašim touhám a přáním i v tomto směru, ale tady končí naše schopnosti. U veškerých stavebních a rekonstrukčních pracích se prašnost a nepořádek nadělá, vždy záleží na konkrétní činnosti, někdy se jedná pouze o prach, jindy je to pro nezasvěcené pohroma.

Znovu otevřeme samostatné téma bytových a panelových domů, protože tam bývá otázka nepořádku největším problémem. Před plánovanou rekonstrukcí či opravou je namístě seznámit spolubydlící nejen o nepořádku, prašnosti, ale i hluku který bude Vaše sousedy nemálo rušit.

Další související otázku zařazujeme přímo do kapitoly nepořádek a tou je ,,Zajistíte si úklid”?

Jsme schopni zajistit důkladný úklid bytu, i společných prostor, každodenní, průběžný, nebo po dokončení zakázky, pouze však zprostředkovaně, dodavatelsky, (úklidová firma).

Vzhledem ke zkušenostem tomuto tématu věnujeme zvýšenou pozornost.

Sami provádíme každodenní průběžný pořádek na staveništi a po dokončení zakázky, jedná se o zametení uspořádání stavebního materiálu, prostoru, vzniklého odpadu a jeho konečnou likvidaci na příslušné skládce.

Vzhledem k zaměření naši činnosti, což je stavební obor, nejsme vybaveni, ani schopni zajistit pečlivé vytírání společných prostor, schodišť, zábradlí, výtahových kabinek a pod., nejlépe, zajistí-li si zákazník úklid sám, nebo jinou osobu, či úklidovou firmou.

 

 

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

hogan outlet hogan outlet online louboutin pas cher louboutin pas cher tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet